Existuje Imunoglukan bez sladidiel?

Zodpovedané
4. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom lieku Imunoglukan.

Existuje Imunoglukan, ktorý nemá žiadne sladidlá, ktoré nie sú vhodné pre deti?

Potrebujem ho pre 7 a 5 ročné dieťa. Keď však vidím zloženie, tak ma to odrádza.

Ďakujem

Dobrý deň,

od 3 rokov sú vhodné Imunoglukan kapsuly, ktoré sú pripravené bez obsahu cukru.

Kapsuly sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. Ak by vám takéto podanie nevyhovovalo, tak je možné obsah kapsuly vysypať na lyžičku a tak užiť.

Imunoglukan P4H Acute

  1 skúsenosť

Imunoglukan P4H Acute je výživový doplnok pre krátkodobé použitie. Obsahuje prírodný Imunoglukan®, vitamín C a zinok.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut