Čo pomôže 17 mesačnému synovi na vlhký kašeľ?

Zodpovedané
25. júl 2020

Dobrý deň,

syn má 17 mesiacov a už týždeň má vlhký hlienovitý kašeľ. Chrčí pri dýchaní.
Volala som doktorke a povedala, že pokým nemá teploty a soplíky, tak mu stačí podávať sirup Prospan. Ten mu však nezaberá.

Čo mu pomôže?

Ďakujem

Dobrý deň,

Prospan sirup by mal pomôcť, ak ho budete niekoľko dní po sebe podávať.

Pridajte však ešte kvapky Sinupret, tie lepšie pomôžu na uvoľnenie soplíkov, ktoré počujete ako chrčanie.

Prospan sirup

Prospan sirup je rastlinný liek, ktorý obsahuje účinnú zložku výťažok z listov brečtana popínavého (suchý extrakt z brečtanových listov).

Kvapky Sinupret

Kvapky Sinupret perorálne kvapky

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová