Čo odporúčate na začínajúcu bolesť v hrdle?

Zodpovedané
7. jún 2022

Dobrý deň,

včera sme mali firemnú akciu, ktorá sa konala vonku. Boli horúčavy, ale našťastie sme boli v priamom chládku. Bola som strašne smädná a neviem či nie aj rozhorúčená z tepla a z chuti som sa napila vody. Nebola ani bublinková a ani zachladená. Dnes ráno som sa zobudila s bolesťou hlavy a s pocitom ako keby ma začínalo bolieť hrdlo.

Ráno som si dala Ibuprofen Stada a poobede Paralen 500.

Čo odporúčate na začínajúcu bolesť v hrdle?

Viete poradiť niečo na povzbudenie organizmu po náročnom dni?

Ďakujem

Dobrý deň,

v lekárni si kúpte sprej alebo pastilky na bolesť hrdla napr. Tantum Verde.
V prípade teploty nad 38°C užite Paralen.

Na rýchle posilnenie imunity môžete doplniť Imunoglukán Acute.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut