Čo môžem dať 4-ročnému synovi proti kašľu pri siedmej chorobe?

Zodpovedané
28. nov 2022

Dobrý deň,

môj syn má 4 roky a chorobu ruky, nohy, ústa. Lekárka mu predpísala Manganistan, Isoprinosine a mastičku IVLP-Mangis. Zároveň odporučila, aby som mu aplikovala Tantum Verde spray.

V súčasnosti sa u neho objavil silný kašeľ. Našla som doma Stoptussin kvapky a Stopkašeľ pre deti.

Čo by som mu mohla podať proti kašľu?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete podať Stoptussin kvapky. Pri dávkovaní sa riaďte hmotnosťou.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut