Akými prípravkami môžem podporiť tvorbu bielych krviniek pri onkologickej liečbe?

Zodpovedané
25. aug 2022

Dobrý deň,

4 mesiace užívam Biobran 1000, lipozomálny C vitamín, B-komplex forte, Pyridoxin a probiotiká. Napriek tomu idú leukocyty stále dolu (2,1).

Akými prípravkami môžem ešte podporiť tvorbu bielych krviniek pri onkologickej liečbe?

Môžem to ešte nejako ovplyvniť?

Ďakujem

Dobrý deň,

o užívaní výživových doplnkov počas onkologickej liečby je vždy najlepšie poradiť sa priamo s Vaším lekárom.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut