Aký výživový doplnok je účinný pri doplnení vápnika?

Zodpovedané
6. júl 2020

Dobrý deň,

mám intoleranciu na mliečne produkty a dlhodobo dojčím. Cítim, že si potrebujem doplniť vápnik.

Aký výživový doplnok je účinný pri doplnení vápnika?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na doplnenie vápnika odporúčam GS Vápnik, Horčík, Zinok Premium . Je to prípravok bez laktózy. Má výborné zloženie, ktorým si nielen doplníte vápnik, ale aj posilnite imunitu a udržíte zdravú pokožku, vlasy a nechty.

GS Vápnik, Horčík, Zinok Premium

GS Vápnik, Horčík, Zinok Premium obsahuje zosilnené množstvo minerálov - vápnik, horčík, zinok, meď, mangán. Je obohatený o vitamíny D3, B6, K1 a biotín.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová