Aký voľnopredajný produkt odporúčate na ochranu pred stresom a depresiou?

Zodpovedané
14. nov 2021

Dobrý deň,

mávam stres a depku.

Poradili by ste mi voľnopredajný produkt na ochranu pred stresom a depkou?

Ďakujem

Dobrý deň,

na začiatok by som vám poradila magnézium na uvoľnenie stresového napätia. Na trhu je veľmi veľa druhov. Ja odporúčam Magnerot. Má z dostupných produktov najlepšiu vstrebateľnosť. Dávkujte 2x denne 1 tabletu.

Môžete skombinovať s produktom De-press. Ide o nenávykový doplnok, ktorý okrem rastlinných zložiek obsahuje L-Tryptofán ("hormón šťastia"). Pôsobí priaznivo proti zmenám nálady, depresii.

Magnerot

Magnerot je liek s účinnou látkou orotát horečnatý dihydrát (horčík).

De-press

De-press je účinný a nenávykový prípravok na dosiahnutie dobrej nálady, duševnej a fyzickej pohody, zníženie únavy a vyčerpania a vyrovnania sa so stresom.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut