Aký prírodný prostriedok pomôže na ľahšie zaspávanie a kľudný spánok?

Zodpovedané
14. okt 2024

Dobrý deň,

mám 45 rokov a večer mám problém zaspať. Zaspávam aj dve hodiny. Keď zaspím a v noci sa zobudím, tak do rána už znova nezaspím.

Aký čaj alebo prírodný prostriedok bez predpisu odporúčate na kľudný spánok?

Odporúčate ZzzQuil Natura želé s príchuťou lesného ovocia alebo Melatonín?

Žiadne tabletky od lekára nechcem.

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete vyskúšať kľudne valeriánu, medovku, levanduľu a pod. Z uvedených čo Vám sadne lepšie. Odporúčam aj spánkovú hygienu.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie