Aký liek na prírodnej báze je vhodný na silnú vnútornú nervozitu?

Zodpovedané
10. feb 2022

Dobrý deň,

v poslednej dobe pociťujem silnú vnútornú nervozitu, nočné bolesti brucha - hnačky.

Čo na prírodnej báze je vhodné na ukľudnenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

na vnútornú nervozitu na prírodnej báze odporúčam GS Anxiolan. Výživový doplnok obsahuje kombináciu extraktu valeriány lekárskej a ľubovníka bodkovaného, horčík a vitamín B6.

Valeriána lekárska Vám pomôže vyrovnať sa so stresom, prispieva k optimálnej relaxácii.
Ľubovník bodkovaný prispieva k emocionálnej rovnováhe, udržiava zdravý spánok a pozitívnu náladu.
Horčík, vitamín B6 zodpovedajú za správne fungovanie nervového systému, psychiku. Užíva sa 1-2 tablety denne.

Odporúčila by som pridať aj probiotiká určené priamo na hnačky Enterol na úpravu ťažkostí s trávením.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut