Aký krém pomôže na rosaceu?

Zodpovedané
11. mar 2019

Dobrý deň,

už dlhší čas ma trápia červené líca a robia sa mi aj jemné žilky. Mám pocit pálenia, akoby teploty v lícach.

Je nejaký dostupný liek, krém alebo tabletky, ktoré mi pomôžu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste doteraz tento problém neriešili, tak určite by som najprv vyskúšala nejakú kozmetiku a nie rovno tabletky.

Na problém so žilkami, teda na redukciu veľkosti ciev a posilnenie ich stien je vhodný Rosaliac AR intenzívny krém od Laroche.

Kozmetika od Laroche je vhodná na citlivú poškodenú pokožku pretože neobsahuje konzervanty, parabény, alkohol. Takisto je bez parfumu a farbív.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová