Aký je Váš názor na prípravok Orech čierny plus?

Zodpovedané
31. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prípravku Orech čierny plus.

Je vhodný aj pre deti od dvoch rokov?

Má sa užívať 2 týždne 20 kvapiek. Chcela by som im podporiť imunitu. A toto zloženie sa mi pozdáva. A v druhom rade píšu, že je to aj na zbavovanie parazitov. Máme psa a bolo by aj to vhodné, ak náhodou niečo deti majú.

Aký je Váš názor?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Jedná sa o internetový doplnok, v lekárňach sa s ním nestretávame.

Z tohto zloženia má vplyv na podporu imunity jedine Echinacea. Je to prípravok určený predovšetkým na zbavovanie sa parazitov.
Nikde neuvádzajú či je produkt vhodný pre deti.

Osobne by som zvolila na podporu imunity niečo iné, toto zloženie imunitu veľmi nepodporuje.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová