Aký časový odstup musí byť dodržaný medzi Stoptussinom a Sinupretom?

Zodpovedané
17. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom užívania liekov.

Aký časový odstup musí byť dodržaný medzi sirupom Stoptussin a Sinupret?

Kedy je vhodné ich podať najneskôr večer?

Ďakujem

Dobrý deň,

Stopttusin užívate 3x denne. Sinupret si dávajte pomedzi Stopttusin ako podpornú liečbu dýchacích ciest na báze byliniek.

Nie je potrebné dodržiavať nejaké presne stanovené odstupy.

Ak máte vlhký kašeľ so sklonom k vykašliavaniu, tak poslednú dávku užite cca dve hodiny pred spaním, aby Vás nedráždilo vykašliavať v noci.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová