Ako posilniť imunitu proti HPV vírusu?

Zodpovedané
25. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom posilnenia imunity na HPV vírus. Pred pár rokmi som bola na konizácii krčka maternice a o rok znovu. Aj keď som mala vtedy 27 - 28 rokov, môj gynekológ mi odporučil očkovanie, ktoré som si aj dala. Plus nejaké injekcie, ktoré mi predpísala imunologička na tento problém.

Teraz mám 34 rokov a chcela by som posilniť imunitu sama. Stále sa bojím, že sa to vráti.

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môžete aspoň raz do roka užívať výživový doplnok Indol Woman nepretržite 3 mesiace.
Obsahuje aj vitamín C a vitamín D na podporu imunity.

Indol Woman

Indol Woman je výživový doplnok určený pre ženy. V 1 kapsule sa nachádza Indol-3-carbinol (I3C) – 150 mg, granátové jablko (extrakt) – 100 mg a vitamín D.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová