Ako kombinovať bylinky a vitamíny, keď mám problémy s močovými cestami a slabšiu imunitu?

Zodpovedané
20. júl 2022

Dobrý deň,

mám dlhodobo problémy s močovými cestami a mám aj slabšiu imunitu. Po všetkých antibiotikách by som sa chcel dať trošku na prírodnú cestu. Užívam magnézium, kapucínku a probiotiká pravidelne.

Chcela by som pridať pestrec mariánsky, cesnakové tablety a petržlenový olej na močové cesty.

Dá sa to takto kombinovať, alebo je tam niečo čo by sa spolu užívať nemalo?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetky uvedené preparáty môžete spolu užívať.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut