Ako budem ďalej pokračovať s užívaním HAK Mistra?

Zodpovedané
7. feb 2022

Dobrý deň,

už roky užívam HAK Mistra. Po 7 dňovej pauze som mala začať nové balenie, čiže prvú tabletku z balenia (to je v sobotu). HAK som si zabudla kúpiť. Išla som do lekárne a nemala som ani recept. Takže ani HAK nemám.

Ako mám ďalej postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

kontaktujte svojho gynekológa, aby Vám recept predpísal elektronicky. Ak ho zastihnete ešte v ordinácii, recept prejde do sýstemu behom pár minút.

Aby vznikol čo najmenší časový úsek kedy antikoncepciu užívať nebudete.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut