Aké vitamíny sú vhodné na posilnenie hormónov pre ženu po 40tke?

Zodpovedané
17. okt 2019

Dobrý deň,

každodenný stres po 40tke mi spôsobuje, že mám občas nepravidelnú menštruáciu.

Aké vitamíny sú vhodné na posilnenie hormónov?

Lieky od gynekologičky nechcem. Hľadám niečo na prírodnej báze.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

skúste výživový doplnok Sarapis Sója. Obsahuje fytoestrogény zo sóje a červenej ďateliny.

Fytoestrogény sú prírodné látky, ktoré majú podobné účinky ako ľudský estrogén.
Navyše obsahuje aj Vitamín C a železo na zníženie únavy a posilnenie imunity.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová