Aké sú kolagénové produkty od Orin Viacollagen?

Zodpovedané
16. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kolagénových produktov Orin Viacollagen.

Máte s nimi skúsenosti?

Sú účinné?

Je to len placebo?

Ďakujem

Dobrý deň,

skúsenosť s nimi síce nemám, ale vo všeobecnosti ide o morský kolagén. Práve tento typ patrí k tým s najlepšou vstrebateľnosťou. Za placebo by som ho určite nepovažovala. Nemal by byť však prvou voľbou pri problémoch s pohybovým aparátom. Rybí kolagén je skôr určený pre zachovanie elasticity pleti.

Ak bolo toto vaším cieľom užívania kolagénu, tak vám môžem odporučiť overený morský kolagén, ktorý poznám z lekárne ja - Zeen Collagen.

Zeen Collagen

Zeen Collagen je výživový doplnok s obsahom 100% morského kolagénu prémiovej kvality obohatený o kyselinu hyalurónovú 50 mg, vitamín C 1000 mg a zinok 15 mg bez chemických prísad a umelých farbív.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut