Aké doplnky sú vhodné pre 7-ročného celiatika, ktorý býva často chorý?

Zodpovedané
27. okt 2022

Dobrý deň,

môj 7-ročný synček má celiakiu. Často býva chorý, berie Aerius a teraz má už druhýkrát Broncho-Vaxom. Zatiaľ nič nepomohlo, tak isto je chorý.

Aké doplnky nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ako podpornú liečbu by som odporúčila TOTO Detský Betaglukán s obsahom vitamínu C, D3 a zinku. Zloženie je bez alergénov, laktózy, lepku.

Odporúčané dávkovanie je 1 ml na 5 kg hmotnosti 1 x denne po dobu 2 až 3 mesiacov.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut