Z čoho mi tŕpne ľavá ruka?

Zodpovedané
27. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V poslednom čase mi tŕpne ľavá ruka.

Z čoho to môže byť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak v poslednom čase pociťujete vyššie uvedené problémy, navrhujeme navštíviť najprv odborníka - fyzioterapeuta.

Často sa stáva, že takéto tŕpnutie vychádza z preťaženej krčnej chrbtice. Čiže fyzioterapeut by Vás mal uvoľniť a skúsiť poprípade nejaké cvičebné metódy.

Ak to však nepomôže, môže ísť o neurologický problém. Preto v tom prípade radšej navštívte neurológa.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk