V ktorom týždni je najlepšie začať spolupracovať s dulou na správnom dýchaní?

Zodpovedané
4. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom spolupráce s dulou.

V ktorom týždni tehotenstva je najlepšie začať spolupracovať s dulou na správnom dýchaní a na predpôrodných kurzoch?

Ďakujem

Dobrý deň,

obdobie kedy kontaktovať dulu je úplne na vás. Ak hovoríme o príprave na pôrod, tak najneskôr v 6. mesiaci je dobre vybrať si tú vašu dulu. Dôležitá je osobná sympatia.

Ak uvažujete aj o sprevádzaní pri pôrode a máte termín napr. v lete alebo okolo Vianoc. Dobré je sa tým zaoberať aj skôr.

Držím palce

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea