Nízke hCG a možné mimomaternicové tehotenstvo. Aký je Váš názor?

Zodpovedané
29. apr 2020

Dobrý deň,

som asi v 2. - 3. týždni a hCG mi vyšlo 62.

Je to v poriadku?

Na teste som mala peknú ružovú čiarku tri dni pred očakávanou menštruáciou. Pri vyšetrení na ultrazvuku pán doktor videl len nejakú tekutinu v maternici alebo okolo. Vraj môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

hodnota HCG je primeraná na toto obdobie tehotenstva.
Lokalizáciu tehotenstva vie lekár potvrdiť pomocou UZV tak okolo 5-6 tt.

Skúste pozitívne myslieť, myslieť na to bábätko vo vašom brušku a verím, že bude všetko ako má byť.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea