Nechcem prenášať

Zodpovedané
15. feb 2019

Dobrý deň,

som skoro v 39. týždni tehotenstva a nechcem prenášať. Prvý pôrod som mala cisarsky v 43. týždni. Synovi išlo už o život. Teraz mám možnosť rodiť normálne. Som na 2 cm otvorená, bábo má 3400 g.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade treba dôverovať bábätku, ono vie kedy je jeho čas.

2 cm otvorená, je ale veľmi pekný “základ” k pôrodu. Môžte sa veľa milovať. Mužský ejakulát obsahuje prostadglandyn, vďaka ktorému dozrieva krčok maternice.

Pomáhajú tiež dlhé prechádzky, horúca vaňa, korenený nápoj (klinčeky, škorica, zázvor).... takisto môžte skúsiť akupunktúru.

Tešte sa na bábätko, bude to čarovné obdobie.

Držím palce, aby Vám to vyšlo podľa vašich predstáv!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea