Môžem byť tehotná, aj keď sú testy negatívne?

Zodpovedané
2. jún 2020

Dobrý deň,

s manželom sme mali posledný sex 3.5.2020 a menštruácia mi mala prísť 18.52020. Neprišla. Testy som si robila, sú negatívne. Testy boli desiatkové, čiže najväčšia citlivosť.

Som chudšej postavy a menštruáciu mám často nepravidelnú, ale toľko dní mi ešte nemeškala.

Je šanca, že som aj tak tehotná?

Bolo by to na testoch už vidno?

Ďakujem

Dobrý deň,

testy nie sú jediným znakom tehotenstva. Väčšinou mávajú ženy aj pocity na zvracanie, mdloby, citlivé prsníky.

Nie všetky príznaky, každá niečo.

Určite môžte piť čaj z alchemilky, ale odporúčam návštevu lekára. Aby ste vedeli na čom ste.

Držím palce

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea