Mohla sa doktorka a tehotenské testy zmýliť?

Zodpovedané
11. máj 2020

Dobrý deň,

v novembri som mala nechránený pohlavný styk, avšak v priebehu pár hodín som užila tabletku po. Odvtedy cítim, že je niečo inak. Zmenili sa mi prsia. Mala som ich predtým pevnejšie a teraz sú ako želatína. Pociťujem bolesť v bruchu, nabrala som na váhe, brucho sa mi zväčšilo. Iné príznaky nebádam. Menštruáciu mám každý mesiac.

Robila som si 4 testy a všetky boli negatívne. Vo februári som navštívila s týmto problémom aj gynekologičku a tá mi povedala, že mi nič nie je. Avšak v posledných dňoch pociťujem pohyby v bruchu.

Je možné, že si to všetko namýšľam, alebo sa tie testy a doktorka zmýlili?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám robili UZV tri mesiace po možnom otehotnení a nebolo nič vidno, je veľmi nepravdepodobné, že by ste boli tehotná.

Ak si nie ste istá, choďte na kontrolu znova. Môže ísť o nejaký hormonálny problém.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea