Menzes mi mešká 7 dní, hCG je 103 a doktor nič nevidel. Som tehotná?

Zodpovedané
15. jún 2020

Dobrý deň,

menštruácia mi mešká 7 dní. Poslednýkrát som ju mala 12. mája. Testy sú pozitívne, hCG v krvi je 103+.

Lekár nič nevidel.

Som podľa Vás tehotná?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, vyzerá to, že ste tehotná. Hodnoty hCG zodpovedajú času, koľko Vám mešká menštruácia.

A na UZV je “niečo vidno” cca okolo 7. týždňa, čo bude asi o 2 týždne. Možno máte aj iné príznaky - citlivé prsia, nechutenstvo, točenie hlavy.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea