Máte skúsenosti s tromi cisárskymi rezmi?

Zodpovedané
27. jan 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Mala som dva cisárske rezy. Prvý bol v 12/2011 a druhý 07/2014. Chcem tretie dieťa, no bojím sa tretieho cisárskeho.

Máte vy osobne skúsenosti s tromi cisárskymi rezmi?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ďakujem úprimne za túto otázku.

Ak sa pýtate na to, či som sa stretla so ženou, ktorá porodila 3x cisárskym rezom. Tak áno, stretla.
Ale poznám ženy a aj som takú sprevádzala pri pôrode, ktoré po dvoch sekciach porodili vaginálne.

Nepoznám vašu situáciu bližšie, či je to vôbec možné. Ak áno, treba hľadať možnosti. A ak by ten pôrod musel byť cisárskym rezom, je dobré vybaviť aspoň priloženie bábätka ihneď po narodení, t.j. priamo na operačnej sále najneskôr tesne po operácii ešte na oddelení JIS.

Držím Vám palce, aby ste našli tú vašu cestu, aby ste boli spokojná.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea