Je nutná sekcia, ak budem prenášať viac ako 7 dní?

Zodpovedané
25. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prenášania.

Je nutná sekcia, ak budem prenášať viac ako 7 dní?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

toto nie je možné jednoducho zodpovedať áno alebo nie. Navyše to žiaľ nepatrí do kompetencií duly.

Ak Vám však môžem poradiť, skúste v takejto situácii aj názor iného lekára.

V každom prípade je dobré overiť, či je správne určený termín pôrodu. Ak áno, tak ešte je viacero spôsobov ako sa dá pomôcť pôrod rozbehnúť prirodzenou cestou. Napríklad sa odporúča veľa sa milovať s partnerom, teplé kúpele s aromaterapiou, masáž bradaviek, korenený nápoj (nie ricínový), alebo sú možnosti ako akupunktúra.

Ak by rozbeh pôrodu nebol prirodzenou cestou, v niektorých pôrodniciach už vyvolávajú pôrody veľmi šetrne aj po cisárskych rezoch.

Verím že nájdete to, čo Vám pomôže a podarí sa Vám porodiť podľa vašich predstav.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea