Čo spôsobuje bolesť a kŕče na 18. deň cyklu?

Zodpovedané
23. júl 2020

Dobrý deň,

dnes je 18. deň cyklu a ja mám celý deň bolesť v bruchu menštruačnú bolesť, ktorá vráža do krížov. Za 11 dní mám dostať menštruáciu.

Je normálne mať tak skoro kŕče?

Mávam aj bolestivú ovuláciu, ale tá už asi bola. Pozitívny ovu test mi vyšiel na 12. deň cyklu.

Čo môže spôsobovať tak skorú bolesť?

Ďakujem

Dobrý deň,

niekedy môže takéto bolesti spôsobovať odchod neuhniezdeného vajíčka. Ale v každom prípade by bolo dobré navštíviť gynekológa, pretože to môže byť aj niečo iné, ako napr. polyp alebo myómy. Hlavne ak sa Vám to opakuje častejšie.

Ak chodievate na preventívky a bolo všetko v poriadku, malo by to byť ok.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea