Aký je Váš názor na moje možné tehotenstvo?

Zodpovedané
17. mar 2020

Dobrý deň,

s partnerom sme mali 8. marca pohlavný styk. Podľa menštruačného kalendára mi to vychádzalo deň pred ovuláciou.

12,13, 14. marca som pociťovala bolesti v podbrušku ako pred začínajúcou menštruáciou. Tiež som mala také čosi ako keby včelí úľ v bruchu. Dva dni som nemohla ísť na veľkú potrebu a v sobotu som mala hnačku a bolo mi ráno nevoľno. Test som som si robila 15.3 a vyšiel negatívne.

Menštruáciu by som mala podľa menštruačného kalendára dostať 23. marca.

Môžem byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

otehotnenie pri nechránenom pohlavnom styku deň pred ovuláciou je vysoko pravdepodobné.

Spermie prežívajú v tele ženy 48 hodín. Ostatne príznaky čo ste popísali, nie sú typické pre tehotenstvo. Ideálne je počkať na menštruáciu a ak sa nedostaví. Urobte si test.

Držím palce, nech to dopadne tak, ako si prajete.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea

Dobrý deň, áno veľmi výnimočne sa dá otehotnieť aj mimo plodných dní. Ale je zo veľmi zriedkavé.
Pekný deň

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea