Poradíte mi ohľadom rodinných vzťahov?

Zodpovedané
5. dec 2019

Dobrý deň,

som matka dospelej dcéry a potrebujem pomoc ohľadom ochladnutých vzájomných rodinných vzťahov. Ide o preberanie súkromia mojej dcéry a aj celej rodiny.

Bolo by vhodné obrátiť sa na psychológa, ktorý pozná zbežne dcéru z mladosti, alebo radšej na úplne iného?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

musím sa priznať, že veľmi nerozumiem, ale zrejme hľadáte psychológa, s ktorým by ste sa mohli porozprávať o vašej dcére a o tom ako zlepšiť vzťahy medzi vami, ňou a jej rodinou.

Ten výber je na vás. Dôležité je, aby ste danému psychológovi dôverovali, boli ste ochotná zveriť sa mu so všetkými svojimi pochybnosťami a otázkami.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com