Poradíte mi dobrého psychológa v Bratislave?

Zodpovedané
12. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som začať navštevovať psychológa, respektíve poradne.

Väčšinu času som smutná až depresívna, doma ma partner nepodporí.

Poradíte mi psychológa v Bratislave II, u ktorého nebudem veľa platiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.
Žiaľ, konkrétne meno vám neporadím.

Ak by ste radi platili menej, popr. vôbec, skúste sa poinformovať, ktorí z psychológov vo vami preferovanej časti majú zmluvy s poisťovňami.

Na internete existuje viacero diskusií, kde si ľudia radia pri hľadaní lekárov. Aj na Facebooku je skupina Hľadám psychológa. Tam by vám vedeli poradiť, poprípade sa vám možno ozve niekto konkrétny.

Snáď nájdete, čo hľadáte. Chcem vás však podporiť v tom, že niekedy je lepšie cestovať ďalej a nájsť niekoho kto vám bude vyhovovať a komu budete dôverovať.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com