Znamená ružovkastý výtok tehotenstvo?

Zodpovedané
25. okt 2019

Dobrý deň,

kamarátka ma taký problém, že nevie či je tehotná. Menštruácia jej už mala prísť, ale neprišla. Dnes si ráno myslela, že dostala už menštruáciu, ale na vložke nič nemá. Keď sa utrie, tak jej tečie ružovkastý výtok. Bola u doktora a kvapka jej materské mlieko. Sám doktor tomu nechápal. Jej prvé dieťa má už tri roky.

Môže byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak má pocit, že je tehotná, tak je určite vhodné urobiť tehotenský test. Je voľne dostupný a spoľahlivý.

Ružový výtok môže znamenať čokoľvek.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com