Som v 35. týždni a mám bolesť na pravej strane dole ako je vaječník. O aký problém ide?

Zodpovedané
22. aug 2020

Dobrý deň,

som v 35. týždni a mám bolesť na pravej strane dole ako je vaječník. Je to taká kŕčovitá bolesť. Hlavne pri chôdzi ma to veľmi bolí, až krívam. Na posteli sa nemôžem pretočiť bez bolesti. Nekrvácam a ani výtok nemám.

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o naťahovanie maternicových väzov, avšak bolesť mi sa nemala zhoršovať.

Ak by bolesti silneli, boli veľmi intenzívne, navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com