Prečo som mala druhú menštruáciu po pôrode veľmi slabú?

Zodpovedané
28. nov 2019

Dobrý deň,

som po pôrode prvého bábätka a prvú menštruáciu som dostala po šestonedelí. Bola dosť silná. Druhá menštruácia prišla o 3 dni neskôr ako mala a oproti prvej je úplne slabá. Ani neviem, či to za menštruáciu môžem považovať. Je to skôr taký hnedý výtok.

Po prvej menštruácii som mala s priateľom chránený pohlavný styk.

Mohla som ostať tehotná, alebo to je kvôli hormónom?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

je to normálne.

Po pôrode môže trvať aj pol roka než sa úplne obnoví pravidelnosť cyklu, hlavne ak dojčíte.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com