Prečo mám tri týždni po sekcii bolesti?

Zodpovedané
14. jan 2021

Dobrý deň,

som tri týždne po sekcii a doposiaľ bolo všetko v poriadku. Od včera mám bolesti chrbta, brucha a v bokoch. V bokoch len niekedy. Najväčšia bolesť je bolesť brucha v hornej časti. Inak ma bolí celé brucho. Ako keby ma tam niekto kopol.

Chrbát ma bolí v hornej časti a aj keď sa z hlboká nadýchnem.

Prvý pôrod bol spontánny, druhý a tretí sekcia.

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

je možné, že ste zdvíhala niečo ťažké, alebo sa menej šetrila.

Pokiaľ by ste tieto príčiny vylúčila a bolesť pretrváva. Plus máte potiaže s dýchaním bolo by vhodné konzultovať lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com