Prečo mám bolesti v krížovej oblasti v 30. týždni?

Zodpovedané
13. okt 2019

Dobrý deň,

som v 30. týždni a mám bolesť v krížovej oblasti len vpravo. Dnes to začala a je mi na zvracanie. Mám bolesť len vpravo ako pri obličke.

Som v Nl a tu sa ku gynekologičke nechodí. Chodí sa len k asistentke. V prípade problému sa jej volá. Tak som jej volala, vraj to nič nie je, keď riadne močím. Bolesť je intenzívna.

Čo mi môže byť a čo má robiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o uroinfekciu. Bolesti pri močení nie sú pravidlom.

Odporučila by som Vám nechať si vyšetriť moč a piť dostatok tekutín. Ako podpornú liečbu môžete užívať brusnice.

Ak je tam infekcia, tak sú potrebné antibiotiká.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com