Je možné, že som podľa tohto testu tehotná?

Zodpovedané
18. mar 2020

Dobrý večer,

s partnerom sa pokúšame o dieťa a minulý mesiac počas plodných dní sme šli naplno. O 2 týždne prišiel menzes, lenže po menzese ma pár dní pichalo vo vaječníkoh. V tom čase som si robila test. Bolo 18 dní do menštruácie. Viď foto.
.
Teraz mam citlivé bradavky, naliate prsia a menštruácia mi ma prísť o 9 dní.

Môžem byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemá žiadny význam robiť si test pred očakávanou menštruáciou. Počkajte ak Vám menštruácia vynechá, urobte si ho znova.

Bolestivá prsia môžu, ale aj nemusia byť príznakom tehotenstva.

Veľa šťastia

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com