Je možné zazmluvniť si anesteziológa s tým, že by som si priala epidurál počas celej fázy pôrodu?

Zodpovedané
12. jún 2020

Dobrý deň,

prvý pôrod som mala katastrofálny a chcela by som si zazmluvniť anesteziológa.

Je možné zazmluvniť si anesteziológa s tým, že by som si priala epidurál počas celej fázy pôrodu?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem, že by sa dal zazmluvniť anestéziológ. Je potrebné sa informovať vo vybranej pôrodnici. O podaní epidurálu rozhoduje pôrodník.

Takže toto treba riešiť s ním.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com