Ide o možné tehotenstvo?

Zodpovedané
16. dec 2019

Dobrý deň,

s priateľom sa snažíme o bábätko, len doteraz som mala hrozne bolestivú menštruáciu. Jeden deň mi meškala (vždy mi príde presne) a dnes mi asi prišla. Je to také divné, lebo chvíľu ma chytí akoby kŕč v podbrušku a po chvíľke to prejde. Potom zase. Krvácanie som mávala prvé dva dni silné, ale teraz mi príde úplne slabé.

Môžem byť tehotná?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

to ťažko povedať.

Ak máte podozrenie na tehotenstvo, urobte si tehotenský test. Je to presná metóda.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com