Čo to mám na bradavke?

Zodpovedané
16. feb 2021

Dobrý deň,

som štyri mesiace od sekcie. Kojila som iba prvý mesiac, lebo som mala málo mliečka.

Čo to mám na bradavke?

Ďakujem

Poznamka: fotky ste uz videli

Dobrý deň,

je ťažké takto radiť, cez počítač. Vyzerá to ako mliečny pľuzgier. Je to vlastne upchatý mliekovod na bradavke.

Ak to tak je, dá sa tenkou ihlou pľuzgier prepichnúť a vytlačiť tekutinu, následne vydezinfikovať. Malo by to pomôcť od bolesti.

Prípadne by bolo vhodné vyhľadať laktačnú poradkyňu, ktorá by sa na vás pozrela.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com