2 pozitívne a 1 negatívny test. Môžem byť tehotná?

Zodpovedané
5. nov 2019

Dobrý deň,

menštruáciu mávam 4 dni, no tentokrát som mala necelé dva dni. Tretí som už mala len špinenie na toaletnom papieri. Na štvrtý deň som si spravila tehotenský test, na ktorom mi ukázalo úplne slabo viditeľnú druhú čiarku.

Druhýkrát som tiež mala na Mama teste slabo viditeľnú čiarku a na tretí deň z inej značky už mi vyšla len jedna. O dieťa sa snažíme už druhý rok.

Som tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak ste mali pozitívny tehotenský test, tak navštívte lekára.

Avšak veľká časť gravidít zamĺkne a mnoho žien o tom ani nevie. Prejaví sa len ako oneskorená menštruácia.

V dnešnej dobe je tehotenstvo možné zistiť veľmi skoro a tak môže dôjsť k tomu, že čiarka na teste vymizne a dostaví sa menštruácia.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com