Ukáže mi vyšetrenie vplyv nesprávnej chôdze na chrbticu?

Zodpovedané
5. jún 2024

Dobrý deň,

rada by som sa informovala.

Ak budem chcieť po vyšetrení prístrojom Diers absolvovať konzultáciu s ortopédom, viete naplánovať termíny hneď po sebe?

Keď dcéra nechodí úplne správne, ukáže mi vyšetrenie, či to má vplyv na chrbticu?

Zatiaľ nepozorujem žiadne zmeny.

Môžem poslať 16-ročného syna na vyšetrenie samého?

Kde presne sídlite?

Ďakujem

Dobrý deň,

nesprávny stereotyp chôdze vplýva na chrbticu do veľkej miery. Vyšetrenie Diers dokáže poukázať na odchýlky v chôdzi aj v držaní dela. Funkčný mechanizmus je potrebné riešiť s odborníkmi. Odporúčam tento stav začať riešiť čo najskôr aj napriek tomu, že nepozorujete zmeny.

Po dohode s personálom je možné naplánovať takýto termín.

16-ročného syna môžete poslať na vyšetrenie samého.

Sídlime v budove Dome Športu na Junáckej 6.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk