Existuje prístroj na vyšetrenie poúrazového stavu nohy?

Zodpovedané
5. jún 2024

Dobrý deň,

manžel má po autonehode problémy s pravou nohou. Bol pritlačený autom do steny domu. Potreboval by komplexné vyšetrenie celej pravej nohy, aby sa odhalila príčina jeho problémov. Z doterajších čiastkových vyšetrení nie je zjavna príčina a názory lekárov sa rozchádzajú.

Existuje na Slovensku, prípadne aj v zahraničí prístroj, ktorý by zosnímal komplet celú nohu a dokázal zosnímať kosti, svaly, šľachy, cievy aj nervy, aby sa odhalil problém?

Existuje súkromná klinika, kde by mu všetky vyšetrenia boli schopní spraviť a riešili by problém komplexne?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

s touto otázkou by Vám mal pomôcť Váš lekár. Manžela by mal poslať na všetky potrebné dostupné vyšetrenia. Nemáme prehľad o vybavení kliník na Slovensku a v zahraničí.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk