Ako zmierniť bolesť kolena, ktorá sa prejavuje hlavne v noci?

Zodpovedané
10. jún 2024

Dobrý deň.

mám bolesť kolena, ktorá sa prejavuje najmä v noci. Spím na bruchu s jednou nohou pokrčenou. Keď chcem tú nohu vystrieť, tak koleno dosť bolí. Niekedy cítim koleno aj cez deň, neviem ho niekedy poriadne vystrieť.

Na vyšetrení som nebola. Bojím sa, že mi zákažu korčuľovať (čo milujem). S kolenami má problém aj mamka, jej sestry, babka.

Odporúčate mi nejaké vyšetrenie?

Aké doplnky mi pomôžu?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam vyšetrenie u odborníka. Z toho, čo píšete nie je možné určiť o aký problém by mohlo ísť.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk