Ako zmiernim bolesť kolena po futbale?

Zodpovedané
26. máj 2024

Dobrý deň,

v sobotu som na futbale doskočil na nohu a puklo mi v kolene. Išiel som na pohotovosť a tam mi povedali, že väzy a aj kosti mám pevné. Vraj všetko super, ani vykĺbené by som to nemal mať.

Problém je, že stále neviem vystrieť nohu a aj ma to pobolieva. Zajtra idem k ortopédovi. Povedali mi, že veľmi zaťažujem kĺby.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Váš postup bol správny. Dodržiavajte pokyny lekárov. Ďalej odprúčam navštíviť fyzioterapeuta, ktorý si odoberie Vašu anamnézu, vyšetrí Vás a vystevetlí Vám aké chyby robíte v zaťažovaní klbov.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk