Vyzerajú lepšie prsia plné B so silikónom ako keď je žena úplne plochá?

Zodpovedané
17. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prsníkov.

Vyzerajú lepšie prsia plné B so silikónom ako keď je žena úplne plochá?

Sú prsia mäkkšie na dotyk?

Ďakujem

Dobrý deň,

asi veľmi nerozumiem otázke. Či vyzerajú prsia lepšie so silikónovými implantátmi ako bez nich?

To je výsostne subjektívny dojem. Plastickí chirurgovia sa radi pasujú do úlohy estétov s patentom na krásu.

Ale vnímanie čo je krásne, je tak individuálne, že ani dnes nevieme určiť čo sú tie parametre krásy.

Niekomu sa páčia malé pevné prsia, inému veľké hompáľajúce sa. Inému zase okrúhle a stojace za každej okolnosti a inému mäkké na pohmat akoby tam bol len tuk.
Rovnako tak veľkosť bradaviek, dvorcov, ich farba je individuálna. Aj postava určuje čo sa komu hodí, alebo kričí disharmóniou.
A my lekári sme tiež muži so svojimi predstavami krásy.

Ale tu musí ísť moja subjektívna predstava bokom. Dôležité je čo a páči Vám.

To ale neznamená, že sme stratení v chaose. Len toľko, že ja ako lekár sa snažím splniť očakávania ženy, ak to príroda dovolí.
A čítam v jej očiach a slovách a medzi riadkami to čo vie alebo chce povedať.

Potom otvorene poviem či viem splniť jej očakávania a ona mi tú dôveru dá alebo nie.

Verím, že som Vám trošku pomohol.