Spôsobuje aplikácia kyseliny hyalurónovej medzi obočie bolesti hlavy?

Zodpovedané
Dnes o 09:08

Dobrý deň,

mám 30 rokov a veľmi mi vadila priehlbina. Pani mi odporučila na výplň kyselinu hyalurónovú. Bála som sa, lebo som počula o riziku oslepnutia. Teraz po uplynutí 8 hodín ma bolí hlava v oblasti čela, ktorá sa tiahne za očami až po spánky.

Spôsobuje aplikácia kyseliny hyalurónovej medzi obočie bolesti hlavy?

Ďakujem

Dobrý deň,

Ak ste tak krátko od aplikácie, vždy treba kontaktovať lekára/kliniku, kde Vám bol robený zákrok.
Môže to byť banalita a vôbec nesúvisaca so zákrokom, ale aj vážna komplikácia.
Do 6-12 týždňov od zákokroku, je veľmi dôležité komunikovať vždy s lekárom, ktorý vykonal zákrok.
Je normálne opýtať sa na druhý názor, napríklad aj tu v poradni.
Nezabudnite, že to vždy "druhý" názor.

Kyselina hyaluronová by nemala spôsobovať bolesti hlavy.