Som 4 mesiace po druhom pôrode a nedojčím. Kedy by bolo najvhodnejšie ísť na plastiku pŕs?

Zodpovedané
29. júl 2024

Dobrý deň,

som 4 mesiace po druhom pôrode. Nedojčím a ani pri prvom dieťati sa mi skoro nepodarilo dojčiť. Moje prsia sú však ovisnuté.

Kedy by bolo najvhodnejšie ísť na plastiku pŕs?

Ďakujem

Dobrý deň,

konzulácia a aj operácia by sa mali robiť v stave, keď už sa prsia nemenia a máte finálnu postavu.

Pri osobnej konzultácii sa dá určiť, že aký postup by bol najvhodnejší pre splnenie Vašich očakávaní. Či je potrebná modelácia, vloženie implantátov, kombinácia postupov s aplikáciou vlastného tuku a podobne.

Vždy je viac možností a postupov so svojimi výhodami aj nevýhodami.

Určite odporúčam absolvovať viac konzultácii u rôznych chirurgov. Máme rôzne skúsenosti a operačné postupy. Nájdite si kliniku a lekára, ktorý vo Vás vzbudí dôveru aj v prípade riešenia komplikácií, ktoré sa pri každom medicínskm zákroku môžu vyskytnúť.

Držíme palce vo výbere a ceste ku vysnívanému výsledku.