Prečo cítim pichľavú bolesť po augmentácii?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

som 25 dní po augmentácii pod sval. Prsia sú krásne nič ma nebolí, všetko sa pekne hojí.

Znepokojuje ma pichľavá bolesť, ktorá mi vyráža do pŕs na strane pri hrudnom koši. Nepociťujem ju stále. Začala mi až po vyše dvoch týždňoch od operácie.

Môže ísť o pricviknutý nerv?

Ešte mám aj problém s chrbticou a bedrovými kĺbmi. Ráno sa budím celá dolámaná a počas dňa mi aj stokrát príde tá bolesť. Je to bolesť ako keď potiahnete gumičku a pustite na kožu. Je to štipľavá bolesť.

Aký je Váš názor?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

takto na diaľku je to nemožné zodpovedne vyriešiť. Určite by bolo najvhodnejšie opýtať sa Vášho plastického chirurga.

Občasné bolesti sa po augmentácii často objavujú asi 3 mesiace od operácie. Čiže stále ste v tomto období.