Po operácii nosa mi zostala v nose niť, ktorá sa nedá už vybrať. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
14. okt 2020

Dobrý deň,

po operácii nosa mi zostala v nose niť, ktorá sa nedá už vybrať. Podľa lekára mala sama vypadnúť. Nedá sa už vybrať, lebo už sa nemá za čo chytiť. Dosť mi to tam vadí a robí sa mi tam hnisavá vyrážka.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak vás dané miesto stále dráždi je vhodné sa pokúsiť steh, respektíve uzlík stehu vybrať.

Šikovný chirurg s tým určite nebude mať ťažkosti. Niekedy je potrebné počkať kým opuch ustúpi, ak je ešte od operácie krátky čas.